CONSILIUL  LOCAL BĂBANA  2020 - 2024

ȚUCĂ GHEORGHE COSMIN - VICEPRIMAR PNL - telefon 0764547038

DEACONU GHEORGHE - PNL - telefon 0745116706

DIMA ANDREI DORU - PNL - telefon 0720039033

DURDUI LUCIAN MARIAN - PNL - telefon 0751436417

RĂDUCU MIHAI - PNL - telefon 0799561281

ONEACĂ FLORIAN - PSD - telefon 0729833261

DUMINICĂ PETRE ADRIAN - PSD - telefon 0729010256

CĂLINA ION DĂNUȚ - PSD - telefon 0733084411

RADU ION - PMP - telefon 0766153169

SORESCU ION - PMP - telefon 0740630235

DURĂ ION - PRO ROMÂNIA - telefon 0745387152

Program audiente

Primar  Bebe Ivan

  Luni - Joi orele 8.00 -10.00

Viceprimar  Tuca Gheorghe Cosmin

  Vineri orele 8.00 - 10.00

Secretar  Prodanel Adina Oana

  Miercuri orele 9.00 -13.00

Program cu publicul

Luni - 8.00 - 16,00

Marti - 8.00 - 16,00

Miercuri - 8.00 - 16,00

Joi - 8.00 - 16,00

Vineri - 8.00 - 13,00

Sambata, Duminica - liber

Contacte

Primar - 0761101242

Viceprimar - 0764547038

Secretar - 0786120892

Contabil - 0784266595

Sef SVSU - O761101246